Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Düşünüyor ?

Hasan Uğur

İzmir’de Bulamadığım Ustalığı Buldum Ellerine Sağlık Doğan Usta Sağolun

Turan Gözükara

Doğan usta ustalar anlatilmaz gelin görün ANLATMAYA GEREK YOKK.

Kadir İmecik

Doğan ustaya tesadüfen geldim. Ve ustalığını çok beğendim herkese tavsiye ederim

Ali Aydın

Doğan ustaya tavsiye üzerine gittim , gerçekten işinde profesyonel ve son derece titiz bir usta. Son 3 ayda her gittiğim serviste boş yere para ödememe rağmen yinede arızayı çözemediler; ama Doğan usta arızanın gerçek sorununu bulup kısa sürede aracımı teslim etti. Aldığı para helali hoş olsun. Teşekkürler Doğan usta.

Hamza Şahin

Aracımın bilinmeyen arızasını bi çok servise gitmeme rağmen arızamın tespiti konulamayıp ve en son Kartal Otomotiv sağ olsun Doğan Usta aracımdaki teknik arızayı tespit edip uyguladı. Rakama halletti çok memun kaldım aracımdan gayet memmunum

Aziz Parlak

Hatay’dan Volkswagen şanzımanı yaptırmak için İstanbul #kartalotosanayı ye gönderdim. Yapıldı çok şukur çok memnun kaldım, Allah emeğınızı boşa vermesin, Allah bol kazançlar versin.

Erdem Karakullukcu

Doğan ustadan Allah razı olsun işinin ustası. Nokta atışı ile aracımı düzeltti, cenazem vardi acil olarak yetiştirdi. Aracımı başka şanzıman ustaları aracın kavrama bozuk dedi, ama Doğan Usta, beyin dedi ve hakli çıktı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Samet Sinecan

İstanbul’da gelip güvenebileceğiniz tek tamirci Kartal Otomatik Şanzıman. Dışarıdan gelip te tamirci arayıp böyle işini güzel yapan bir dükkan bulmak gerçekten güzel..Hayırlı işler bol müşteriler..

Uğur Akgün

Güven ve memuniyet istiyorsanız doğru yerdesiniz ..doğan usta tekrardan çok teşekkur ederim …aracım..ilk günki gibi oldu arkadaşlar gercekten çok menmun kalacanız.. hiç deyilse gidip akıl alın ..kimsenin çöpe atacak parası yok benim aracıma neler demişlerdi doğan ustam saolsun aracımı uygun fiyata yaptı aracımdan cok menmunum arkadaşlar şidetle tafsiye ederim

Hemen Ara